Словнички

Активні фільтри

Розмір: 9.5 × 9.5 × 3.3

Кількість слів: 180

У наборі наклейки і аркуші для записів.

300,00 грн Ціна
В наявності

Хочете удосконалити знання іноземної мови? На допомогу прийдуть словнички з англійської з інтернет-магазину Poof Poof. З ними вивчати нові слова буде набагато цікавіше, адже наші вироби відрізняються від звичних нудних книг, до яких усі звикли. Також в каталозі представлена ​​інша мила канцелярія, що перетворює навчання або роботу в захоплюючий процес.

Причини для покупки оригінальних словариков

Словнички для вивчення мов з нашого каталогу стануть прекрасним подарунком для вас, ваших близьких. У маленькій книжечці зібрані 180 найнеобхідніших слів в рамках Intermediate level (найбільш затребуваний рівень володіння англійською). Слова в таких кишенькових словниках підібрані носіями мови, а значить — точно знадобляться для успішного спілкування. Вони рідко зустрічаються в повсякденній мові. Вивчивши їх, ви значно удосконалите словниковий запас.

Замовивши словнички з англійської на російську, ви отримаєте яскраву коробочку з гарним дизайном. Всередині знаходиться незвичайна книжечка, що складається з 180 сторінок. Їх можна відривати, щоб отримати окремі картки — так вивчати мову буде набагато простіше. На кожній сторінці розміщено:

  • слово англійською мовою;
  • його транскрипція;
  • переклад слова на російську;
  • значення.

Для більшої зручності сторінки пронумеровані по днях. Тепер кожен день можна запам'ятовувати нове слово.

Які словнички з англійської мови є в Poof Poof?

В інтернет-магазині Poof Poof можна купити словничок з англійської мови від виробника EJE. Головна перевага такого словника — зручний формат і компактність. Не залишить вас байдужим і його незвичайне оформлення:

  • кілька листків з красивими наклейками;
  • кілька листків для записів;
  • можливість використовувати відривні листочки як закладки для книг.

Замовляйте зручні словники, блокноти, милі ручки, іншу канцелярію з нашого каталогу.

Де купити незвичайні словнички в Україні?

Ви можете купити словничок eje, закладки та скріпкиінші канцтовари в нашому шоурумі в Києві або замовити онлайн з будь-якого міста України. Зробити це просто: вам потрібно відзначити вподобані товари; внести оплату одним із запропонованих способів; замовити доставку (вартість можна розрахувати на сайті). Щоб отримати детальну консультацію, зв'яжіться з нами по телефону або надішліть листа електронною поштою.

Будемо раді вам допомогти!